Jūs esate čia: Pradžia > Kaip pirkti?

Kaip pirkti?

DĖMESIO:

Dėl internetinės svetainės atnaujinimo darbų UAB SugiharaPRO elektroninė
parduotuvė laikinai neveikia. Labai atsiprašome už
nepatogumus.

REGISTRACIJA

Mūsų elektroninėje parduotuvėje pirkti gali tik registruotieji grožio srities ir dermatologijos specialistai, teikiantys paslaugas grožio salonuose, kirpyklose, SPA centruose, medicininėse įstaigose ir vaistinėse. Svetainėje esančioje registracijos formoje prašome pateikti informaciją, kuri, laikantis konfidencialumo, bus naudojama tik tiesioginiam užsakymų vykdymui. Pirkti mūsų parduotuvėje galėsite tik patvirtinus registraciją, kai UAB “Sugihara Pro” darbuotojas patikrins nurodytus registracijos formoje duomenis ir su Jumis susisieks. Registracija naudinga ir tuo, kad užsiregistravusiųjų ir pirkusiųjų vartotojų prekes lieka atmintyje ir jų neteks pakartotinai ieškoti.

Registruotis galite čia... Svarbu nurodyti tikslius duomenis arba, jiems pasikeitus, nedelsiant juos atnaujinti.

UŽSAKYMAS

1. Išsirinkite Jus dominančia prekę. Prekę galite ieškoti naudodamiesi prekių kategorijų medžiu, esančiu kairėje lango pusėje; taip pat išsirinkdami konkretų gamintoją  iš gamintojų sąrašo, esančio meniu PRADŽIOS lange arba meniu GAMINTOJAI lango apačioje.  Jeigu žinote tikslų dominančios prekės pavadinimą arba prekės kodą, galite pasinaudoti PREKIŲ PAIEŠKOS laukeliu, esančiu kairėje lango pusėje. Paspaudę Į KREPŠELĮ mygtuką, įsidėkite prekę į savo pirkinių krepšelį. Prekių krepšelį galite keisti užsakomos prekės kiekį, pridėti arba pašalinti prekę.

2. Būtinai nurodykite teisingą pristatymo adresą.  Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai, prašome Jūsų papildomos informacijos laukelyje nurodyti tokius pristatymą galinčius palengvinti duomenis, kaip kontaktinis telefonas, pageidaujamas pristatymo laikas, laiptinės durų kodas ir pan.

3. Patvirtinkte galutinį užsakymą. Pažymėkite, kad sutinkate su taisyklėmis ir patvirtinkite užsakymą. Netrukus el. pašto adresu, nurodytu registruojantis, gausite laišką su užsakymo patvirtinimu. Su Jumis susisieks el. parduotuvės administratorius, kuris suderins užsakymo pristatymo datą ir laiką. 

PRISTATYMAS

Kokybišką ir greitą užsakymo pristatymą užtikrina mūsų partneris - DPD kurjerių tarnyba.  Užsakymą galite atsiimti ir "Sugihara Pro" biure, Šaltupio g. 5, Vilniuje.

Pristatymo kaina: 

Nemokamai - jeigu užsakymo vertė yra didesnė nei 90 eur su PVM.
3,50 eur su PVM - jeigu užsakymo vertė mažesnė nei 89.99 eur su PVM.
*Prekių pristatymo sąlygos ir kaina už Lietuvos Respublikos ribų bus derinami atskirai.

 APMOKĖJIMAS   

Atsiskaitymas už prekes vyksta pagal išrašytą sąskaitą-faktūrą, kurioje nurodyta užsakytų prekių vertė ir pristatymo išlaidos su PVM.  

1. Grynaisiais pinigais: DPD kurjeriui pristatymo metu ( prašome turėti tikslią pinigų sumą) arba atsiimant užsakymą "Sugihara Pro" biure, Šaltupio g. 5, Vilniuje

2. Pervedant pinigus į Sugihara PRO įmonės sąskaitą: 

Bankas: UAB "MEDICINOS BANKAS"
Gavėjas: UAB "SUGIHARA PRO"
sąskaita: LT23 7230 0000 0446 7907
Mokėjimo paskirtis: sąskaitos-faktūros numeris

arba

Bankas: AB "SEB BANKAS"
Gavėjas: UAB "SUGIHARA PRO"
sąskaita: LT68 7044 0600 0811 8550
Mokėjimo paskirtis: sąskaitos-faktūros numeris

- Klientams, pasirašiusiems nuolatinę pirkimo-pardavimo sutartį, galioja sutartyje numatytos atsiskaitymo sąlygos;
- Kitiems klientams išrašoma išankstinio apmokėjimo sąskaita-faktūra.

 GRĄŽINIMO TEISĖ 

Pastebėjus, kad prekė neatitinka kokybės reikalavimų, netinkamos kokybės daiktą nusipirkęs pirkėjas turi teisę pareikalauti:
- kad prekė būtų pakeista tinkamos kokybės preke;
- kad būtų atitinkamai sumažinta pirkimo kaina;
- grąžinti sumokėtą kainą.

Pirkėjas turi pateikti prekės pirkimą-pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinantį dokumentą. Kai pirkėjas prekės pirkimą patvirtinančio dokumento neturi, prekė keičiama ar kiti teisėti pirkėjo reikalavimai vykdomi tik pardavėjui sutikus.
Grąžinimo teisė negalioja, jei prekės būklė pablogėjusi ne dėl pardavėjo kaltės.

KLIENTŲ APTARNAVIMO CENTRAS:

nemokamas tel. 8 800 24 444, tel. +370 5 270 5712 darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.,

el.paštas: uzsakymai@sugiharapro.lt;  info@sugiharapro.lt