Guinot Įdegio kapsulės 30 vnt.

Kodas: GU514685
Guinot
Gamintojas: Guinot
Sandėlyje yra

Paruoškite kūną deginimuosi iš vidaus!

Įdegį skatinančios ir prailginančios kapsulės su beta karotinu ir vitaminais, tuo pat metu apsaugo odos ląsteles nuo fotosenėjimo (priešlaikinio odos senėjimo, skatinamo saulės spindulių) ir taip išlaiko odos jaunatvišką išvaizdą, didina odos toleranciją saulei.

Poveikis: PRO SOLEIL kapsulės stiprina natūralią odos apsaugą, skatina greitą tolygaus įdegio atsiradimą ir padeda jį išlaikyti ilgiau.

Aktyvieji komponentai:

  • Beta karotinas – karotinoidas, ne tik skatina skatina įdegį, melanino gamybą, bet ir gerina sveikatą: veikia kaip antioksidantas - saugo žmogaus organizmą nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio, apsaugo odą nuo saulės nudegimų, padeda išlaikyti odos elastingumą, lėtina kataraktos vystymąsi, stiprina imunitetą.
  • Liuteinas - natūralus karotinoidas, gamtinis pigmentas, kuris geltonos spalvos pavidalu randamas lapuose, žieduose ir vaisiuose. Jo pagrindinė funkcija – sugerti šviesos spindulius ir tokiu būdu apsaugoti augalus nuo per didelio saulės poveikio, ypač nuo pačių aktyviausių ir kenksmingiausių ultravioletinių spindulių spektrų – mėlyno ir violetinio. Akies makuloje besikaupiantis liuteinas pasitarnauja kaip natūralus filtras, sulaikantis agresyvius saulės spindulius ir neleisdamas jiems patekti į akies tinklainę. (Pastaba: tačiau kapsulės nepakeičia apsauginių saulės akinių). Be to, pasižymi antioksidaciniu poveikiu - apsaugo organizmą ir nuo laisvųjų radikalų (molekulių, kurios rūgština ir naikina ląsteles, provokuodami įvairias ligas) žalingo poveikio.

VARTOJIMAS: Kapsules pradėkite vartoti prieš 2 savaites iki deginimosi saulėje. Gerkite 1 kapsulę per dieną užgerdami stikline vandens, patartina gerti ryte prieš maistą. Deginimosi periodu gerkite po 1 kapsulę per dieną. Neviršykite dienos normos. Rekomenduojama vartoti dar 2 savaites po deginimosi – taip prailginsite įdegį.

Dėmesio! Šis produktas nėra saulės apsauga, būtina naudoti apsauginius kremus!

Talpa:    30 kapsulių