Anna Lotan antiperspirantas rutulinis, 100ml

Kodas: LO747
Anna Lotan
Gamintojas: Anna Lotan
Sandėlyje yra

Puikus rutulinis švelnaus kvapo dezodorantas kasdieniniam naudojimui. Švelnus ir lengvai susigeriantis dezodoruojamasis losjonas visai dienai suteikia švaros ir gaivumo pojūtį. Kontroliuoja prakaito išsiskyrimo procesą, idealiai tinka apsaugoti odą aktyviai sportuojant. Išlaiko odą sausą ir veiksmingai šalina nepageidaujamus kvapus. Sudėtyje yra sutraukiantys žolelių ekstraktai su natūraliu Negyvosios jūros vandeniu ir mineralais, kurie pakeičia dalį įprastų druskų, paprastai naudojamų antiperspirantiniam poveikiui pasiekti. Neutralizuoja blogą kvapą sukeliančių bakterijų poveikį, išlaiko natūralią odos pusiausvyrą, gaivina odą ir sutraukia poras, taip mažindamas prakaitavimą, tačiau nepažeisdamas natūralaus proceso. Sudėtyje esančios mineralinės ir augalinės medžiagos puoselėja, maitina ir drėkina odą. Greitai džiūsta, nepalieka baltų žymių ant drabužių. Visiškai suderinamas su bet kuriais kvepalais. Akimirksniu absorbuojamas, nedirgina odos - yra gerai toleruojamas. Kompaktiška, praktiška ir higieniška pakuotė išlaiko priemonės efektyvumą ilgesnį laiką. Nėra amžiaus apribojimų. Patikima 24 valandų apsauga! Galima naudoti po depiliacijos procedūrų. Anna Lotan kūrėjai suderino mokslo laimėjimus ir gamtos galias, kad odai suteiktų natūralią apsaugą. Tai idealus produktas jautriai pažastų odai prižiūrėti.

Naudojimas: tepkite taupiai (pakankama mažo kiekio) švarią, nudžiovintą odą ir leiskite kelias minutes kristalams išdžiūti. Nenaudokite iškart po depiliacijos, skutimosi, ant pažeistos odos.

Pagrindinės veikliosios medžiagos: alavijo lapų sultys, Negyvosios jūros vanduo, aliuminio chlorohidratas, hidrintas ricinų aliejus, šlapalas.