Exuviance šveičiamoji, lyginamoji kūno kaukė, 150 g

Kodas: EX20102
Exuviance
Gamintojas: Exuviance
Sandėlyje yra

Stangrinamasis kūno kremas
EXUVIANCE Body Tone Firming Concentrate

Kovoja su senėjimo požymiais, specialiai sukurta kūno priežiūrai – stangrina kūno odą, pakelia odos tonusą, suteikia jaunatviškumo. Rutulinis aplikatorius lengvai masažuoja odą, gerina cirkuliaciją, stangrina rankų, kojų ir pilvo odą. Trejopo poveikio stangrinamasis NeoGlucosamine®, CitraFill® ir Aminofil® kompleksas gerina kolageno būklę ir palaikomąją odos matricą, stangriną kūno odą. Odos paviršius tampa standesnis, lygesnis. Kofeinas lygina ir tobulina kūno kontūrus. Serumas lengvai drėkina, putlina odą, suteikia elastingumo.


Naudojimas: nuimkite dangtelį, galvutę pasukite į poziciją “on”. Nedidelį kiekį produkto 1-2 minutes įmasažuokite į odą (rankų, kojų ir klubų) sukamaisiais judesiais. Produkto perteklių įmasažuokite rankomis, kol susigers. Po procedūros, nustatykite poziciją „OFF“. Naudokite 1-2 kartus per dieną.


Svarbu: tik išoriniam naudojimui. Saugokitės, kad nepatektų į akis. Jei pateko, gausiai nuplaukite vandeniu. Odai sudirgus ar ją išbėrus, nutraukite naudojimą. Saugokite nuo vaikų. Prarijus, kreipkitės į gydytoją. Laikykite 15°-30°C temperatūroje.