Exuviance atkuriamasis alkūnių ir kulnų kremas 100 g

Kodas: EX20113
Exuviance
Gamintojas: Exuviance
Sandėlyje yra

Atkuriamasis, nusluoksniuojamasis kremas sausai odai. Minkština ir atkuria sausą, sutrūkinėjusią, suragėjusią odą. Alfa ir polihidroksi rūgščių junginiai veiksmingai šveičia ir atkuria sausą, sutrūkinėjusią, suragėjusią odą. Amfoterinis kompleksas padeda kontroliuoti rūgščių skvarbą ir mažina odos sudirgimo riziką. Vitaminas E bei kondicionuojantys aliejai iškart ramina ir atgaivina odą. Oda tampa šilko švelnumo. Dermatologiškai patikrintas, be kvapo. 


Naudojimas: tepkite sausas, suragėjusias, sutrūkinėjusias vietas 1-2 kartus per dieną, priklausomai nuo to, kaip toleruojama. Kasdien naudokite apsaugą nuo saulės arba venkite saulės spindulių. Nustojus naudoti kremą dar 1-ą savaitę būtina apsauga nuo saulės, norint išvengti nudegimų/sudirgimų.


Svarbu: Tik išoriniam naudojimui. Vengti kontakto su akimis. Kontakto atveju, nedelsiant praplauti vandeniu. Atsiradus odos bėrimui ar sudirginimui, nutraukti naudojimą. Papildomų drėkiklių naudojimas gali sudirginti odą. Tik suaugusiems. Saugoti nuo vaikų. Prarijus kreiptis į gydytoją. Saugojimo temperatūra: 15-30 °С.