Guinot Multi-Action įvairiafunkcis rankų kremas, 75ml

Kodas: GU51226
Guinot
Gamintojas: Guinot
Sandėlyje yra

Rankos - labiausiai neapsaugota mūsų kūno dalis, nors jos oda plona ir švelni. Kasdien veikiama agresyvių aplinkos veiksnių (ploviklių, muilo, šalčio, vėjo, dulkių, mechaninių veiksmų) ji tampa sausa ir šiurkšti, jautri, anksčiau laiko sensta. Šį procesą ypati ngai greitina temperatūrų skirtumai, išgarinantys drėgmę. Rankų oda linkusi atsklesti ne natūralų amžių, o netinkamą priežiūrą!

Guinot Longue Vie Mains kremas - rankų odą apsauganti ir jauninanti priemonė. Aprūpindamas 56 veikliosiomis medžiagomis (aminorūgščių, proteinų, vitaminų kompleksas), būtinomis odos ląstelių gyvybingumui, atsinaujinimui bei ilgaamžiškumui. atkuria rankų odą ir padeda jai susigrąžinti jaunatviškumą, išvengti pigmentinių dėmių.

  • Melanoxyl kompleksas iš vitamino C, AHA rūgščių, persikų ir mėlynių ekstraktų šviesina odą, sulėtina melanino gamybą, šviesina pigmentines dėmes, apsaugo nuo jų atsiradimo.
  • Liposkin kompleksas maitina ir atkuria apsauginę hidrolipidinę plėvelę
  • taukmedžio sviestas švelnina, ramina ir regeneruoja epidermį
  • Hydrocite intensyviai drėkina
  • kviečių baltymai apsaugo odą nuo išsausėjimo,
  • provitaminas B5 (pantenolis) jaunina ir stiprina odą bei nagus.
  • migdolų aliejus suteikia efektyviai minkština ir maitina rankų odą ir nagus. Aliejaus sudėtyje yra aukštos koncentracijos fitosterolis ir linoleno rūgštis, kurių dėka aliejus reguliuoja lipidinį ir vandens balansą, aktyvuoja ląstelių regeneracijos procesą. Aliejaus sudėtyje yra vitaminas E, kuris pasižymi antioksidantinėmis savybėmis, šalina uždegiminius odos procesus bei vitaminas F, kuris daro įtaką nagų plokštelės stiprinimui.
  • apsauginiai filtrai nuo UV spindulių.

Rezultatai: naudojant kasdien bent mėnesį, pastebėsite, kad pamiršote rankų sausumo ir niežulio pojūčius, oda tapo švelni ir elastinga, švelni bei lygi.

Naudojimas: tepkite keletą kartų per dieną pagal poreikį, ypač po plovimo, švelniai įmasažuokite.

Patarimas: papildomai naudokite Gommage Facile šveitiklį nebegyvų epidermio ląstelių eksfoliacijai ir atnaujinimui.