Jūs esate čia: Pradžia > Anna Lotan PRO - naujas žingsnis kosmetologijoje

Anna Lotan PRO - naujas žingsnis kosmetologijoje

Anna Lotan PRO seminarai Vilniuje ir Kaune su “Anna Lotan” atstovėmis Rusijoje Natalija Skorochodova bei gydytoja -kosmetologe Elena Ovčinikova sulaukė didelio kosmetologių, dirbančių su Anna Lotan kosmetika, susidomėjimo.Pagrindinė jo priežastis – prekinio ženklo augimas, tiksliau – skilimas į du: „Anna Lotan“ ir visiškai naujas „Anna Lotan PRO“, sukurtas ir vystomas jau Annn Lotan dukters, biochemikės-technologės, „Anna Lotan Ltd.“ kompanijos prezidentės Lioros Chitron.  Puikiai žinoma ir pasaulyje gerą vardą pelniusi „Anna Lotan“ laboratorija nemiega ant laurų, nuolat ieško naujų veiksmingų ingredientų, technologijų, ir šio nenutrūkstamo darbo rezultatas – iš esmės naujos kosmetikos priemonės. Jos nekeičia tradicinių, laiko išbandytų ir kosmetologų bei jų klientų jau pamėgtų priemonių. Tiesiog „tradicinė“ „Anna Lotan“ labiausiai koncentruojasi ties jautrios, riebios odos problemų sprendimu, o naujoji „Anna Lotan PRO“ skirta kovai su odos senėjimu – nuo priešlaikinį senėjimą sukeliančių veiksnių apsaugos, stresą patiriančios odos atgaivinimo, senėjimo požymių prevencijos bei šalinimo iki brandžios, vystančios odos, veido ovalo, tonuso atkūrimo, stangrinimo.Ir visa tai - be injekcijų, skausmo, pašalinių poveikių, „neiškrentant“ iš visuomeninio gyvenimo. Rezultatus pasiekti padeda nuostabūs, dar XVIII a. atrasti gydomosiomis galiomis pasižymintys augaliniai ir biomimetiniai membranos komponentai, priemonių pagrindas – odos pamatinės membranos sistemos DMS be emulgatorių, veikiančios kaip aktyviųjų medžiagų „nešėjai“, taip pat priemonių pH – nuo riebiai odai skirtų 4-5.2 pH iki sausai odai skirtų 5.7-7 pH. „Anna Lotan PRO“ – korneoterapinė ir bioninė odos priežiūra, besiremianti ląstelių biorekonstrukcijos sistema.Be to, kai visame pasaulyje didėja kosmetikos pardavimai internetu, „Anna Lotan PRO“ grįžta prie tradicinio požiūrio – kosmetikos pardavimo „iš rankų į rankas“, po konsultacijos su kosmetologe, tiksliai nustačius kliento lūkesčius, odos būklę ir ją galinčias pagerinti priemones. Tokiu būdu klientas gauna tik jam parinktą „optimalų minimumą“ – odos priežiūrai skirtą komplektą, tam tikrą programą, kurią sudarančios priemonės stiprina viena kitos poveikį ir duoda greitus bei ilgalaikius rezultatus.

Lektorės aktyviai prisidėjo išbandant naująsias „Anna Lotan PRO“ priemones, kuriant procedūrų metodikas ir įvedant šią iš tiesų revoliucinę kosmetiką į Rusijos rinką. Seminare kosmetologėms pristatyta mezoterapinio pilingo procedūra „Exfosil“ su rubinų kristalais – iš tiesų išskirtinis požiūris į odos tonuso, veido ovalo atkūrimą, stangrinimą, akivaizdų raukšlių lyginimą ir bendrą atjauninimą, pasiekiamą vos per keletą neskausmingų procedūrų. Tai nuostabi alternatyva bijantiems injekcijų ir norintiems atjaunėti paskatinant pačios odos atsikūrimo procesus. Tai taikytina net itin brandžios odos atvejais, paakių ir ausų zonoje.

Mūsų pakalbintos viešnios pasakojo, kad pagrindinė tema šiuose seminaruose – darbas su senstančia oda. Procedūros aktualios visiems metų laikams, jas galima atlikti ir vasarą. Seminaro dalyves domino ne tik naujųjų kosmetikos priemonių sudėtys, pagrindai, bet ir procedūrų metu atliekamų masažų technika. Be galo džiugu, kad Lietuvos grožio specialistės nesustoja tobulėti, jos kritiškai renkasi veiksmingiausias priemones savo darbui, tad klausimų sulaukta daug, lektorės konsultavo dalyves ir jau pasibaigus seminarui.

„Jau šešis dešimtmečius pagrindinis biokosmeceutikos laboratorijos „Anna Lotan Ltd.“ principas - korekcijos ir odos priežiūros programų parinkimas atliekami remiantis kliento odos būklės diagnoze, atsižvelgiant į fiziologinio ir faktinio amžiaus skirtumus.
Tam, kad iš atskirų metodų-poveikių būtų sudarytas individualus procedūros arba programos algoritmas ir rekomenduotas optimizuotas minimalus priemonių sąrašas pagal konkretaus kliento poreikius, reikia suprasti, koks fiziologinis šių priemonių naudojimo tikslas ir kokius signalus mums siunčia oda. Tai yra pagrindinis šiuolaikinio specialisto uždavinys.

Šiandien mes aštriai pajutome poreikį atkurti kontrolę profesionalios kosmetikos pritaikymo srityje ir propaguojame novatorišką marketinginį požiūrį, leidžiantį grįžti prie principo "iš rankų į rankas", klasikinio išskirtinių profesionalių dermatologinių kosmetikos priemonių platinimo būdo. Tai reiškia, kad „Anna Lotan PRO“ linija parduodama tik per atestuotus specialistus - kosmetologus, su privaloma odos diagnostika ir priežiūros rekomendacijomis klientams.

Daugiau nei pusę amžiaus mokome kosmetologus pasiekti sėkmę be skausmo ir odos traumavimo, laikantis principo "Nepakenk!", darbe naudojant sisteminio terapinio mąstymo metodą.

Mes ir toliau tikime ir įrodinėjame, kad teisingas kosmetikos priemonių pagrindo pasirinkimas – tai 99% sėkmės.“

Liora Chitron, ANNA LOTAN Ltd. kompanijos prezidentė, biochemikė-technologė