Actyva Nuova Fibra Mask, 200ml

Kodas: KE246704
Kemon
Gamintojas: Kemon
Sandėlyje nėra

Stiprinamoji ir lyginamoji plaukų kaukė

Paskirtis: silpnų, trapių ir pažeistų plaukų atkūrimas, spindesys, švelninimas

Unikali puoselėjanti atkuriamoji ir apsauginė kaukė ilgiems nusilpusiems, blausiems ir gyvybingumą praradusiems arba cheminių procedūrų nualintiems plaukams. Kaukė įeina į Nuova Fibra liniją, skirtą ne tik  pažeistų plaukų sveikatos sugrąžinimui, bet ir jautrumo agresyviems aplinkos veiksniams (cheminiam, fiziniam ir mechaniniam: dažymui, šviesinimui, sugarbanojimui, dažnam plovimui, džiovinimui ir lyginimui).

Kaukė apgaubia ilgus ir pažeistus plaukus  atsparumo suteikiančia  ir nuo išsausėjimo apsaugančia plėvele. "Anti-age" technologija suteikia sveiko žvilgesio ir energijos ir vyresnio amžiaus žmonių plaukams. Kaukė pasižymi kaupiamuoju efektu: ilgiau naudojant jos poveikis vis stiprėja.

Priemonė drėkina, lengvina šukavimą, mažina vėlimąsi, sustiprina ir suvienodina plaukus jų neapsunkindama. Nuolat naudojant kaukę, plaukai tampa paklusnūs, elastingi, sveikesni, stipresni ir storesni.

Naudojimas:

  • atkuriamoji funkcija: priemonės užtepti ant išplautų ir pusiau išdžiovintų plaukų. Tepti fluidu „Nuova Fibra Fluid“ labiausiai pažeistose srityse, masažuojant įtrinti ir palikti 5 minutėms. Atseikėti 20–25 g kaukės „Nuova Fibra Mask“ į dubenį ir teptuku pamažu tepti nuo galiukų per visą plaukų ilgį. Uždengti plaukus kepuraite ir šiltai palaikyti 15–20 minučių. Nuimti kepuraitę ir leisti atvėsti. Labai gerai išskalauti, nusausinti rankšluosčiu ir patepti fluidu „Nuova Fibra Fluid“ prieš džiovinant;
  • palaikomoji funkcija: tepti ant išplautų ir rankšluosčiu nusausintų plaukų galiukų ir pačių plaukų, po truputį masažuojant įtrinti. Paskirstyti šukuojant. Luktelėti 5–10 minučių. Gausiai suvilgyti vandeniu ir kruopščiai išskalauti.

Skirta naudoti profesionalams.