Rusk Styling vidutinės fiksacijos sausas plaukų lakas, 268ml

Kodas: IRTXT8E
Rusk
Gamintojas: Rusk
Sandėlyje yra

Vidutinės fiksacijos sausas plaukų lakas ilgai išliekančiai šukuosenai. Suteikia plaukams apimties, norimą formą bei pilnumo ir purumo. Išlaiko plaukų natūralų lankstumą bei judesį. Sudėtyje nėra talko, nesisluoksniuoja.

Visų tipų plaukams, įskaitant ir chemiškai dažytus plaukus ir natūralius plaukus.

NAUDOJIMAS:  Trumpais paspaudimais purkšti ant plaukų šaknų ar visų plaukų. Prieš naudojant gerai suplakti.

INGRIDIENTAI IR FUNKCIJOS:

  • Hidrolizuota bolivinė balanda, šilko amino rūgštys ir hidrolizuotas keratinas stiprina plaukus ir apsaugo dažytų plaukų spalvą. Suteikia plaukams šilkinio glotnumo, padeda suformuoti apsauginį barjerą nuo aplinkos dirgiklių bei išlaiko drėgmę.
  • Silicio dioksidas yra mineralas, kuris suteikia apimties ir matiniškumo šukuosenos užbaigimui.
  • VP/VA kopolimeras yra plaukus fiksuojantis komponentas.
  • Glicerinas ir butileno glikolis drėkina ir palaiko tinkamą drėgmės balansą.
  • Dimetileteris/Hidrodfluorangliavandenilis 152a suslėgtų dujų mišinys, kuris suteikia sausumo bei ypač smuklų purškimą naudojant laką.

Įspėjimas: ypač degus. Kaitinamas flakonas gali sprogti. Flakone aukštas slėgis. Nelaikyti karštame vandenyje ar šalia radiatorių, viryklių ar kitų šilumos šaltinių. Saugoti nuo saulės spindulių poveikio, nepradurti ir nedeginti pakuotės, laikyti ne aukštesnėje nei 50 ° C temperatūroje. Nenaudoti esant atvirai liepsnai ar žiežirboms. Nepradurti, nedeginti net tuščio flakono. Nepurkšti į atvirą liepsną ar ant bet kokios įkaitintos lemputės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Naudoti ir laikyti atokiai nuo liepsnos, kibirkščių, ugnies šaltinių arba šilumos ar veikiančių elektros prietaisų. Nenaudoti priemonės rūkant. Nerūkyti, kol plaukai visiškai neišdžiuvo. Naudoti ir laikyti priemonę gerai ventiliuojamose patalpose. Nepurkšti į akis. Nepurkšti ant žaizdų ar sudirgusios odos. Naudokite tik kaip nurodyta. Netinkamai naudojant, sąmoningai įkvėpiant, turinys gali būti žalingas ar turėti mirtinų pasekmių. Pirmoji pagalba: patekus į akis, praplauti vandeniu. Jei dirginimas išlieka, kreiptis į gydytoją.