Actyva 02 Multivit, 6ml x 12

Kodas: KE246801
Kemon
Gamintojas: Kemon
Sandėlyje yra

Antioksidacinio poveikio galvos odos priemonė

Multivitaminų derinys, antioksidantai bei galvos odos tonizavimas. Plaukus tampa lengviau šukuoti, jie suminkštėja ir labiau žvilga. Priemonę sudaro daug veikliųjų medžiagų, kurių poveikis pagrįstas arganų aliejaus, vitaminų B6, E ir F bei lipo rūgšties sinergija. Lipo rūgštis yra žinoma kaip „universalus antioksidantas“, ji neutralizuoja laisvuosius radikalus ir sustiprina kitų vitaminų antioksidacines ypatybes. Vitaminas B6 veikia sinergiškai su kitais vitaminais, padeda atkurti pusiausvyrą, apsaugo nuo senėjimo reguliuodamas odos riebalų išsiskyrimą ir tonizuodamas plaukus bei galvos odą. Vitaminas E turi raminamųjų ir antioksidacinių ypatybių, taip pat apsaugo nuo UV spindulių. Vitaminas F reguliuoja riebalų gamybą, gerina raginio sluoksnio struktūrą bei odos ir galvos odos elastingumą. 100 % TYRAS ARGANO ALIEJUS stipriai drėkina, ramina ir minkština.

Galvos oda: Serumas tonizuoja ir atkuria pusiausvyrą, ypač tinka galvos odai, kurioje esama sukietėjimų, trūksta deguonies. Šis serumas papildo „Equilibrio“, „Benessere“ ir „P Factor“ linijų priežiūros priemones.

Naudojimas: lašas po lašo drėkinti priemone nuplautą ir rankšluosčiu nusausintą galvos odą, kiekvieną lašą švelniai patrinti pirštu, kad nepasklistų ant plaukų. Masažuojamaisiais sukamaisiais judesiais paskirstyti priemonę, kol ji visiškai įsigers. Puiki jautrios odos priežiūros priemonė: ištepti išplautą bei rankšluosčiu nusausintą galvos odą, nenuskalauti, tada tepti „Benessere Cream, kaip parodyta ir aprašyta naudojimo nurodymuose skiltyje „Specifici Benessere“.
Seborėjos gydymo priemonė: sumaišyti dubenyje „O2 Multivit“ turinį su 20–25 g „Equilibrio Argilla“ ir tepti taip, kaip parodyta ir aprašyta naudojimo nurodymuose skiltyje „Equilibrio“.

Priemonė nuo plaukų slinkimo: vietoje priemonės „P Factor Scalp“ ištepti išplautą bei rankšluosčiu nusausintą galvos odą, nenuskalauti, tepti „P Factor Lotion“ taip, kaip parašyta naudojimo nurodymuose.
Plaukai: Serumas suteikia šilko švelnumo ir padeda suvaldyti plaukus, ypač tinka blausiems, gyvybingumą praradusiems, išsausėjusiems, besigarbanojantiems ar dažytiems plaukams. Puikiai padidina ir sustiprina priemonių „Nutrizione“, „Colore Brillante“ ir „Disciplina“ veikimą.

Naudojimas: prieš naudojant įprastas priežiūros priemones: plaukus išplauti labiausiai tinkamu šampūnu „Actyva“, nusausinti rankšluosčiu ir lengvai padžiovinti, kol plaukai dar bus drėgni, bet jau nebevarvės. Lašas po lašo drėkinti plaukų galiukus ir labiausiai pažeidžiamas plaukų dalis. Masažuoti įvairias galvos sritis, kad priemonė įsigertų, tada paskirstyti šukuojant. Vėl džiovinti, kol plaukai bus drėgni, bet nevarvės, tada naudoti labiausiai tinkamą priemonę „Actyva“ įvairiose galvos vietose (užtepti priemonės ant plaukų galiukų ir masažuojant paskirstyti per visą ilgį). Uždengti plaukus kepuraite ir šiltai palaikyti 15–20 minučių. Nuimti kepuraitę ir leisti atvėsti, suvilgyti vandeniu ir gerai išskalauti. Formuoti įprastą šukuoseną.

Naudojimas su deguonies infuzija: naudojant priemonę su deguonies infuzija, supilti pakuotės turinį į „Actyva O2“ deguonies koncentratorių ampulėje. Purkšti ant išplautos ir rankšluosčiu nusausintos galvos odos, kaip aprašyta „Actyva O2“ naudojimo nurodymuose, kurie standartiškai teikiami visiems „Actyva“ klientams.

ĮSPĖJIMAI: Naudoti išoriškai. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu; jei akių dirginimas nepraeina, kreiptis į gydytoją. Netepti ant jautrios, pažeistos, suerzintos ar nesveikos odos (egzema, žvynelinė ir kt.). Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą suplakti. Po tam tikro laiko sudedamosios dalys gali atsiskirti. Tai neturi įtakos produkto kokybei.