Actyva 02 Purezza, 6ml x 12

Kodas: KE246802
Kemon
Gamintojas: Kemon
Sandėlyje yra

Valomoji galvos odos priemonė

Vienkartinė priemonė, palaipsniui atkurianti sveikos galvos odos pojūtį, greitai ir ilgam nuvalanti susikaupusius nešvarumus. Subalansuotas veikliųjų sudedamųjų dalių derinys normalizuoja odos atsinaujinimą. Suteikia galvos odai gaivos pojūtį, ilgam mažina paburkimą ir ramina niežulį. Normalizuoja ląstelių atsinaujinimą ir naikina pleiskanų sankaupas, puikiai papildo priemones „Purezza“, naudojamas grožio salone ar namuose.

Naudojimas: paskirstyti pakuotės turinį ant ką tik išplautos ir rankšluosčiu nusausintos galvos odos. Švelniai masažuoti, kol priemonė įsigers. Nenuskalauti. Naudoti vieną ar du kartus per savaitę ne trumpiau kaip šešias savaites. Prireikus naudoti pakartotinai. Naudojant priemonę su deguonies infuzija, supilti pakuotės turinį į „Actyva O2“ deguonies koncentratorių ampulėje. Purkšti ant išplautos ir rankšluosčiu nusausintos galvos odos, kaip aprašyta „Actyva O2“ naudojimo nurodymuose.

ĮSPĖJIMAI: skirta naudoti tik profesionalams. Naudoti išoriškai. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu; jei akių dirginimas nepraeina, kreiptis į gydytoją. Netepti ant jautrios, pažeistos, suerzintos ar nesveikos galvos odos (egzema, žvynelinė ir kt.). Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.