Actyva Linfa Solare Dry Spray 150 ml.

Kodas: KE243600
Kemon
Gamintojas: Kemon
Sandėlyje nėra

Vasarą plaukai dėl ilgo buvimo saulėje ir jūros druskos, baseinų chloro bei vėjo poveikio išsausėja,  tampa šiurkštūs, sunkiau šukuojami, nepaklusnūs. UV spinduliai pažeidžia odos ląsteles ir plaukų struktūrą. Actyva Linfa Solare ateina į pagalbą stilistams ir padeda išvengti šių problemų, o su jomis susidūrus – atgaivinti plaukus.

Linfa Solare saulės linija: išskirtinė technologija paremta sinerginiu oksidantų, apsauginių, atkuriamųjų komponentų poveikiu. Linija sukurta tam, kad suteiktų specialią reikiamą apsaugą, drėkinimą bei maitintų plaukus ir odą vasaros metu.

Sausa purškiama priemonė suformuoja ant plaukų skaidrų apsauginį šydą. Idealiai tinka bet kokios šukuosenos užbaigimui. Pritaikyta tiems, kurie nori, kad vasaros metu plaukai būtų tvarkingos išvaizdos ir apsaugoti: keliaujant, atostogaujant ar tiesiog būnant mieste.

Sudėtyje esantis ryžių aliejus yra stiprus antioksidantas, natūralus UV filtras, apsaugantis nuo žalingo saulės poveikio. Natūraliai papildytas vitamino E kompleksu, aliejuje idealus sočiųjų, mononesočiųjų ir polinesočiųjų riebalų rūgščių balansas. Jose yra gama oryzanol, ferulic rūgščių, priklausančių “oryzanol” grupei, taip pat fenolinių junginų. Aliejuje taip pat yra fitosterolių, karotinoidų, mineralinių medžiagų. Puikiai minkština, išlygina plauko sieneles, padeda išlaikyti drėgmę, atkurti sausų ir pažeistų plaukų struktūrą, suteikia jiems prarastą žvilgesį bei lankstumą, glotnina ir švelnina plaukus, padaro juos lengvai iššukuojamus.

Savybės:

  • Itin lengva tekstūra
  • Plaukų neapsunkinantis efektas ir šilko švelnumo pojūtis.
  • Nepalieka nuosėdų.

Naudojimas:

  • prieš saulės vonias ir būnant saulėje: purkšti tiesiai ant sausų plaukų. Pakartotinai naudotiilgesnį laiką būnant saulėje.
  • Šukuosenos baigimui (namuose ar salone): purkšti ant sausų plaukų per visą plaukų Ilgį iki pat galiukų, 25-30 cm atstumu.

Sunaudojamas kiekis priklauso nuo plaukų Ilgio ir apimties.