Exuviance intensyviai drėkinanti kaukė 50g

Kodas: EX20131
Exuviance
Gamintojas: Exuviance
Sandėlyje yra

Intensyviai drėkinanti kaukė
EXUVIANCE Deep Hydration Treatment

Unikali vandeninga želė susigeria į odą, kovoja su odos senėjimui įtakos turinčio aplinkos žalingu poveikiu jums miegant. Prodew® užpildo natūralią odos drėgmę (NOD), atkuria odos putlumą bei suteikia komforto jausmą.PHA/Bioninės rūgštys ir nakvišų aliejus stiprina odos apsauginį barjerą. Stiprus taršos poveikį mažinantis kompleksas, kurio sudėtyje yra priešuždegiminis alyvų kamieninių ląstelių ekstraktas bei PHA/bioninės rūgštys, padeda neutralizuoti taršos ir aplinkos žalingų veiksnių, tokių kaip laisvieji radikalai ar kenksmingi metalai, poveikį. Vakariniam naudojimui skirta kaukė tinka normaliai, mišriai, sausai ar gležnai odai. Ant serumo rekomenduojama tepti įprastą drėkinamąją priemonę, kad pagerintų kaukės veikliųjų medžiagų įsisavinimą ir palaikytų odos paviršiaus drėgmę. Nekomedogeninė.


Naudojimas: masažuojamaisiais judesiais tepti švarią veido ir kaklo odą. Leisti priemonei įsigerti. Palaikyti kaukę 5-ias minutes, kol oda sugers veikliąsias medžiagas. Kaukės nenuplauti. Veikliųjų medžiagų “užrakinimui” ant viršaus tepti įpratstą drėkinamąją priemonę. Naudoti 2-3 kartus per savaitę.


Svarbu: tik išoriniam naudojimui. Saugokitės, kad nepatektų į akis. Jei pateko, gausiai nuplaukite vandeniu. Odai sudirgus ar ją išbėrus, nutraukite naudojimą. Saugokite nuo vaikų. Prarijus, kreipkitės į gydytoją. Laikykite 15°-30°C temperatūroje.