Unique Q10 Peeling Mix himalajų druskos šveitiklis, 35ml

Kodas: UN0169
UniQ10ue
Gamintojas: UniQ10ue
Sandėlyje yra

Universalus veido odos šveitiklis - milteliai su Himalajų druska, kofermentu Q10 ir kakavos ekstraktu.
Veikia viršutiniame odos sluoksnyje, epidermyje.

Sudėtis:

•    Aktyvusis kofermentas Q10
•    Himalajų druska
•    Kakavos ekstraktas

Išskirtinė formulė. Veido odos šveitiklį sudaro aukštos koncentracijos biologiškai aktyvus kofermentas Q10, Himalajų druska ir kakavos ekstraktas. Sudėtinės šveitimo mišinio dalys veikia sinergiškai, t.y. stiprina viena kitos veikimą, tad poveikis iškart stipresnis, rezultatai jaučiami ir matomi iš karto, užtikrinamas greitas ir ilgalaikis poveikis senėjimo požymiams – nelygumams, blyškumui.

Poveikis: kruopštus odos epitelio ląstelių atsluoksniavimas ir atskyrimas bei epidermio ląstelių atsinaujinimo stimuliavimas, mikroreljefo gerinimas ir odos švelninimas, deguonies pusiausvyros odoje atkūrimas, priešuždegiminis poveikis ir detoksikacija, prisotinimas reikalingais mineralais, tonizavimas. Padeda atjauninti odą, koreguoti smulkias raukšles, pigmentines dėmes. Efektas pakankamai švelnus ir jautriai bei sausai, kuperozinei odai - ji kruopščiai nuvaloma ir stangrinama, gali laisvai kvėpuoti.

•    Gaivina odą, efektyviai valo, pašalina negyvąsias odos ląsteles,
•    praturtina odą naudingais mineralais,
•    skatina odos atsinaujinimą,
•    sustiprina kitų odos priežiūros priemonių veikliųjų medžiagų įsisavinimą,
•    pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, mažina pigmentaciją, suvienodina odos spalvą.

NAUDOJIMAS: rekomenduojama šveitimo mišinį maišyti su UNIQ10UE prausikliu “Deep Clean” (galima naudoti bet kokį kitą veido prausiklį, nes visos UNIQ10UE priemonės puikiai dera su bet kokiomis kitomis kosmetikos priemonėmis ir sustiprina jų poveikį – tai unikali šios kosmetikos savybė). Į delną išspaudžiamas nedidelis kiekis prausiklio, į jį beriamas žiupsnelis šveitiklio “Peeling Mix” ir sumaišoma. Miltelių kiekis priklauso nuo poreikių ir odos tipo – riebesnei, labiau užterštai odai naudojama daugiau priemonės, jautresnei reikia mažiau. Pirštų galiukais tepkite ant kaktos, antakių plaukų link, ant skruostų tepkite iš apačios į viršų, smilkinių link, nuo smakro vidurio – taip pat smilkinių link. Švelniai sukamaisiais judesiais masažuokite, kol druskos kristatalai visiškai ištirps ant odos, po to nuprauskite veidą šiltu tekančiu vandeniu ir patepkite švelniu drėkinamuoju kremu. oda jautri ir sausa, reikėtų labiau patrinti priemonę pirma delne, prieš tepant ant odos, kad aptirptų druskos kristalėliai. Odos šveitimą atlikite vakare prieš miegą, kad oda galėtų ilgiau pailsėti.

Laikyti sausoje vietoje.