Ranka pasiekiama Italija… „Lindoroje“

Visais laikais pasaulio moterys vertino itališkos mados skonį ir elegancijos kodą. Čia kuriamos ir ant Milano podiumų keliamos ne tik naujausios drabužių kolekcijos. Čia moteriškumo mokykla apie stilių, grožį – gyvenimą ir save mylinčiai moteriai.

Tą seniai įvertino ir Joniškio centre įsikūrusio grožio salono „Lindora“ kirpėjos stilistės, jau apie septynerius metus pagrindinėmis savo darbo priemonėmis pasirinkusios auikštus kriterijus atitinkančią itališką „Kemon“ ženklo produkciją. O liepos pradžioje į „Lindorą“ persikraustė dar daugiau saulėtosios Italijos.

Salono kirpėjos-stilistės savo klientėms nuo šiol pasiūlys itin prabangią SPA plaukų, galvos ir veido odos procedūras, atliekamas „Kemon Actyva O2“ deguonies koncentratoriumi. Šią procedūrą Joniškyje pristačiusios UAB „Sugihara PRO“ projektų vadovė Alma Kasperavičienė ir „Kemon“ technikė Karina Fomina sakė, kad Lietuvoje tokius deguonies koncentratorius grožio procedūroms naudoja tik dešimt salonų Lietuvoje. Tarp jų – ir „Lindoros“ meistrės Joniškyje.

Lina RUDNICKIENĖ

Revoliucija grožio salone

Kirpykloje dirbantis meistras jau seniai ne amatininkas, klientui tik kerpantis, šukuojantis, dažantis plaukus. Kirpėjo misija  yra žymiai platesnė, todėl  deramai savo profesiją  mylintis ir klientą gerbiantis kirpėjas šiandien  vadinamas stilistu, besirūpinančiu  ne tik  kliento plaukų grožiu, bet ir jų sveikata.

– Mes privalome žengti koja kojon su grožio srityje išaugusiais reikalavimais, atsiveriančiomis vis naujomis galimybėmis. Mūsų kolektyvas nuolat dalyvauja mokymuose, tobulina žinias įvairiuose seminaruose, kuriuos veda garsiausi meistrai iš Italijos. Pačios keliaujam mokytis į Italiją. Ir, kai rinkoje pasirodė inovatyvus produktas – deguonies koncentratorius, nesudvejojome, kad jo reikia ir  mūsų rajono moterims, – apie prabrangią investiciją į rajono moterų grožį ir sveikatą pasakoja Rima Petrėnienė.

Pasak naujieną „Lindoroje“ pristačiusios Almos Kasperavičienės, aplinkoje yra tik 21 proc. deguonies. O deguonies koncentratorius per vieną minutę pagamina, o aerografas sugeba išpūsti 5 litrus  90-96 proc. deguonies. Naudojant aukštą deguonies koncentraciją per trumpesnį laiką gaunami  geresni  Amerikiečių-vokiečių sukurtas testuotas, sertifikuotas medicininis prietaisas  „Philips“ technologijomis yra tikra grožio revoliucija, dabar lengvai pasiekiama SPA procedūra  plaukams,  galvos, veido, dekolte, rankų odai.

– Mūsų oda kenčia nuo deguonies trūkumo – mažai būname gryname ore, mažai judame, o dar žinant mūsų atmosferos užterštumą…  Todėl nyksta kalogeno sluoksnis, mažėja elastingumas, oda sensta. Ir čia prasideda  pagrindinės  Senstanti, serganti oda – tai signalas, kad plaukai netrukus praras savo grožį ir sveikatą. Deguonies koncentratoriaus mini SPA tiek plaukams, tiek odai yra pirmoji greitoji pagalba daugeliui problemų išspręsti – pradedant seborėja, intensyviam plaukų slinkimui ir galvos odos elastingumui išsaugoti,  o sergančią atstatyti ir atkurti, sustiprinti, tonizuoti, stimuliuoti fibroblastų veiklą, skatinti kolageno ir elastino gamybą, suaktyvinti mikrocirkuliaciją, stilumiuoti odos metabolizmą – apie  inovatyvios  naujos aparatūros galimybes pasakojo projektų vadovė Alma Kasperavičienė.

Aktyviųjų deguonies komponentų perdavimas deguonies infuzijos metu oda aprūpinama deguonimi be oksidacijos, technologija saugi, procedūra maloni, raminanti, nėra jokių šalutinių poveikių ar kontraindikacijų. Poveikiui sustiprinti procedūrų metu naudojami įvairūs itališko prekinio ženklo „Kemon“ senėjimo procesus stabdantys produktai, hialurono rūgštis, vitaminai ir antioksidantai, antiradikalai, gydomosios kaukės ir serumai. Pasak projektų vadovės A. Kasperavičienės, ši inovatyvi grožio procedūra skirta atpalaiduoti, valyti, detoksikuoti, gaivinti ir gyvybingumui atstatyti, skirta ne tik odai, bet ir visam plauko stiebui.

Tarp mokslo ir gamtos

„Kemon“ ženklo produktai, su kuriais dirba „Lindoros“ meistrai, turi patentą, patvirtinantį aukštą inovacijų ir mokslinių tyrimų lygį. Umbrijos kalvose Italijoje 20 ha žemės paversta ekologiniu ūkiu, kuriame vyksta eksperimentai su augalais – mokslinių tyrimų veikla, kuri suteikia analogų neturinčių naudingų rezultatų kosmetikai. „Kemon“ kosmetinės priemonės gali pasigirti keliais sertifikatais. Tai produktai be jokios gyvulinės kilmės GMO, draugiška aplinkai pakuotė, o naujausias sertifikatas – 100 proc. organiškas, natūralus produktas, paženklintas „Cosmos organic“ ženklu, garantuoja šimtaprocentinį švarumą.

Pirmadienį „Lindoros“ grožio specialistės  savo saloną bent porai valandų perkėlusios į  madų ir grožio šalį, savo klientėms pristatė ne tik romantiškos ir pasauliui diktuojančios aukščiausių technologijų šalies naujienas, galimybes jomis pasinaudoti Joniškyje, pasiūlė šias procedūras  išbandyti vietoje, bet ir kvietė  prie itališkais akcentais  dekoruotų vaišių.

Autorės nuotraukos

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *