biorga-logo

Biorga

Jūsų gyvenimo kokybė ir sveikata – mūsų prioritetas!

Istorija

IŠTAKOS – ANTROJO PASAULINIO KARO LAIKAI

Istorija prasidėjo Prancūzijoje, kai antrojo pasaulinio karo metu susipažino ir pradėjo bendradarbiauti vaistininkas Jean Bailleul ir gydytojas Alphonse Bigou. Jų tuometė pagrindinė veikla buvo pagalba vitaminais žmonėms, kenčiantiems nuo skurdžios, normuotos mitybos.

ŽYMIOJI GELTONOJI PILIULĖ

1949 metais buvo įkurta nepriklausoma farmacinė laboratorija Bailleul. Pagrindinis laboratorijos produktas –  maisto papildas Cystine Bailleul alopecijos bei psoriazės profilaktikai ir gydymui.  1975 metais istorinio maisto papildo formulė buvo patobulinta ir papildyta vitaminu B6. Taip „gimė“ farmacijos pasaulyje žinoma žymioji geltonoji piliulė Cystine B6 Bailleul. Jos sudėtyje esančios  dvi aktyviosios veikliosios medžagos veikia sinergijoje, papildant ir sustiprinant jų poveikį. Cistinas – viena  iš aminorūgščių, kurios sudėtyje yra sieros – “grožio mineralo“,  būtino odos, nagų ir plaukų sveikatai. Vitaminas B6 (piridoksinas) gerina aminorūgščių apykaitą ir pasisavinimą organizme, skatina plaukų augimą, aprūpina galvos odą, o kartu ir plaukų folikulus, maistinėmis medžiagomis, taip stiprina plaukus jau pačioje jų augimo pradžioje bei padeda sumažinti plaukų slinkimą.

BAILLEUL LABORATORIJA ŠIANDIEN

Bailleul laboratorijos misija – gerinti pacientų gyvenimo kokybę. Daugiau nei 70 metų atsidavimo sveikatos priežiūros specialistams bei pacientams, dirbant su inovatyviomis molekulių kombinacijomis, kuriant ir vystant dermatologinius, medicininius produktus, maisto papildus. Laboratorija tęsia tyrimus tokiose dermatologinėse srityse kaip aknė, rožinė, alopecija, psoriazė, taip pat moters ir šeimos sveikatos priežiūroje.

BAILLEUL nuolat tobulina savo produktų asortimentą, kad galėtų pasiūlyti kompleksinius, visapusius kiekvienos patologijos sprendimus, kurie pagrįsti 4-iais esminiais elementais:

 

1/ PROFILAKTIKA

2/ GYDYMU

3/ PRIEŽIŪRA

4/ PASIKARTOJIMŲ PREVENCIJA

 

BIORGA DERMATOLOGIE – DERMATOLOGIJOS EKSPERTAS

BIORGA DermatologieBailleul laboratorijos prekės ženklas, savo istoriją skaičiuojantis nuo 2007 metų. Ekspertas dermatologijos srityje – BIORGA Dermatologie – siūlo produktus įvairiems dermatologiniams sutrikimams lengvinti.  Glaudžiai bendradarbiauja su gydytojais ir vaistininkais, kad išsiaiškintų sveikatos specialistų, jų pacientų lūkesčius ir poreikius, suteiktų jiems visokeriopą informaciją apie produktus bei gautų atsiliepimus apie jų veiksmingumą.

BIORGA Dermatologie žengia į Lietuvos rinką su dermatologinėmis plaukų priežiūros priemonėmis:

  • CYSTIPHANE B6 nuo plaukų slinkimo;
  • CYSTIPHANE nuo pleiskanų ir seborėjinio dermatito;
  • SEBOPHANE OIL CONTROL riebiai odai ir plaukams;
  • ECOPHANE FORT & SOFT kasdieniam naudojimui, jautriai galvos odai bei plaukų stiprinimui.

Kontaktiniai asmenys

Vilniaus reg.

8 620 53426

Kauno reg.

8 610 68869

Šaiulių / Klaipėdos reg.

8 626 31530