logo_kemon_png

Kemon

Tikras matomas grožis

Istorija

Kemon – italų šeimos Nocentini 1959 metais įkurtas verslas. Jau trys šeimos kartos derina darbą su savo vertybėmis. Kokybė, intelektas ir nuoširdus įsitraukimas – kolektyvinių darbuotojų ir klientų pastangų rezultatas, pagrįstas keitimusi idėjomis ir pasitikėjimu. Nuo pat pradžių savininkai tvirtai laikėsi nuostatos, kad jų kuriami salonams skirti produktai turi būti inovatyvūs, bet iš natūralių ingredientų.

Pirmieji Kemon prekinio ženklo plaukų priežiūros produktai buvo Urens losjonas nuo plaukų slinkimo su dilgėlių ekstraktu ir kremas plaukų Tea su augaliniais ekstraktais. 70-aisiais praeito amžiaus metais Kemon asortimente atsirado plaukų dažai, jie netrukus tapo populiarūs ne tik Italijoje, bet ir už jos ribų. Per keletą dešimtmečių bendrovė pristatė tarptautinei profesionalų rinkai iš esmės naujas dažų linijas ir plaukų priežiūros linijas.

Kemon siūlo keletą linijų, kuriomis siekiama patenkinti daugelį profesionalių plaukų stilistų poreikius. Itin aukštos kokybės standartų laikymąsi užtikrina labai griežta kontrolė – gamybos procese produktai įvairiose stadijose (nuo žaliavų iki galutinio pakavimo) testuojami daugiau nei 50 kartų. Kemon – kokybės ir italų stiliaus ambasadoriai.

Seminarai

Kontaktiniai asmenys

Vilniaus reg.

8 693 39188

Kauno reg.

8 618 75241

Šiaulių/Klaipėdos reg.

8 693 72785