logo_guinot_png

Guinot

Odos priežiūros ekspertai

Istorija

Stabdomas odos senėjimas
„Mes galime sumažinti senėjimo požymius ir suteikti odai jaunatviškesnę išvaizdą. Augalai juk vystosi tik nuolat maitinami ir drėkinami. Oda taip pat atgauna grožį ir gyvybę, jei yra maitinama reikiamomis veikliosiomis medžiagomis, kurios suaktyvina ląstelių funkcijas. Atminkite, kad jei norite turėti gražią odą 40 metų amžiaus, ją turite tinkamai prižiūrėti nuo 30 m.; odos priežiūra nuo 40 m. lemia 50 metų moters odos išvaizdą ir taip toliau.“

Unikalios visame pasaulyje priemonės
GUINOT kompanija pirmoji sukūrė odos priežiūros priemones su 56 biologiškai aktyviomis medžiagomis, būtinomis ląstelių gyvybei. Ligoninės aplinkoje šios biologiškai aktyvios medžiagos gali sukurti naują odą (sunkaus nudegimo atvejais). Mūsų tyrimų laboratorijos naudoja šią naujausią technologiją, odos jauninimui.

Kuriamas grožis su GUINOT grožio salonuose bei SPA centruose
„GUINOT grožio terapijos ekspertai teikia Jums profesionalią odos priežiūrą daugiau kaip 10 000 grožio klinikų ir SPA visame pasaulyje. Moksliniais tyrimais paremta kompetencija ir patirtis odą daro nuostabią ir kiekvieną dieną gražesnę.“ – Jean-Daniel Mondin. Prezidentas, Farmacijos mokslų daktaras.

Procedūros veidui

Procedūros kūnui

Seminarai

Kontaktiniai asmenys

Vilniaus m.

8 612 28906

Vilniaus raj., Utenos/Alytaus/Marijampolės reg.

8 682 07022

Kauno reg.

8 611 34315

Klaipėdos reg.

8 610 30543

Šiaulių/Panevėžio reg.

8 614 55116