Ar galime sulėtinti odos senėjimą?

Apie TOP produktus brandžios odos priežiūrai kalba kosmetologė, Guinot ekspertė Indrė Benetytė Vizbarienė

Odos senėjimas yra natūralus procesas. Bet, žinoma, prie to prisideda ir išoriniai veiksniai: įtakos duoda UV saulės spinduliai, stresas, oro tarša, netaisyklinga odos priežiūra ir. t.t. Nuo senatvės nepabėgsiu nei aš, nei mano klientės, bet teisingai prižiūrint odą ir naudojant tinkamas odos priežiūros priemones, mes galime kontroliuoti senėjimo procesus bei juos sulėtinti. Jeigu oda rūpinsimės šiandien, rezultatais galėsime džiaugtis ir po 10 metų.

Visada klientėms sakau, kad  būtina kasdienė odos priežiūros rutina namuose ryte ir vakare, kad ateityje turėtume gerą rezultatą. Jaunystės eliksyras kol kas dar nėra išrastas, bet aš džiaugiuosi dirbdama su Guinot, nes jie pirmieji išrado odos priežiūros produktus “Longue Vie” su 56 biologiškai aktyviomis medžiagomis, būtinomis ląstelių gyvybei.

Noriu išskirti dvi linijas: priešraukšlinę ir jauninančiąją, nes mano klientės, kurios naudoja šių linijų produktus, pasiekia matomus ir džiuginančius rezultatus. Labai patinka platus produktų asortimentas, nes kremai skirti tiek jaunoms panelėms nuo pirmųjų raukšlių atsiradimo, tiek 50 metų ir vyresnėms moterims. Kiekviena linija turi kremus sausai ir mišriai odai, todėl labai lengva klientėms pritaikyti produktus pagal kiekvieną odos tipą ir jos poreikius.

Kalbant apie pačius produktus, labai sužavėjo 2021 metų naujiena – “Nouvelle Vie” kremas, skirtas naudoti nuo pat pirmųjų senėjimo požymių atsiradimo bei skaistumą praradusiai odai. Tai mano pačios ir jau klienčių pamėgtas kremas. Dar vienas jauninamosios linijos perliukas – tai “Youth Perfect Finish” kremas su atspalviu ir SPF50 apsauga nuo saulės spindulių. Priemonė su inkapsuliuotomis medžiagomis, kurios suteikia tolygų, sveiką, natūralų odos atspalvį – veidas tiesiog švyti!

 

Priešraukšlinė linija, skirta brandžiai odai, taip pat turi savo iškirtinius produktus, kurie atkuria odos imunitetą ir gyvybingumą, padeda atnaujinti energiją, prisotina odą deguonimi, lygina raukšles, lėtina senėjimo procesus odoje. Išskirtiniai TOP produktai: Priešraukšliniai „Age Summum“ kremas ir serumas, bei „Age Logic“ kremas ir serumas. Šie produktai daro stebuklus ir juos naudojant rezultatai patys kalba už save.

Linkiu kiekvienai merginai, moteriai atsakingai rinktis kosmetikos produktus. Jeigu nežinote ką naudoti, geriau kreipkitės į specialistę, kuri jums suteiks konsultaciją, padės parinkti labiausiai tinkančius produktus į naudojimui namuose. Tada galėsite savo namus paversti SPA oaze, kurioje galėsite rūpintis savo oda, o ateityje – džiaugtis matomais rezultatais.

Su meile, Indrė ❤

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *