Guinot ekspertai rekomenduoja: Guinot Hydraderm Cellular Energy

Guinot ekspertė kosmetologė Emilija Šaučiūnė:

Mano klienčių paslaptis – Guinot Hydraderm CE aparatas

Šis aparatas buvo mano sena svajonė, kadangi puikūs rezultatai pasiekiami be jokių injekcinių procedūrų. Koncentruotos specialios priemonės, odos prisotinimas, stangrinimas – viskas viename!

Youth (Jeunesse), kitaip tariant “jaunystė”, šiuo metu populiariausia procedūra. Tai odos atstatymas. Specialūs geliai parenkami pagal odos būklę, būtent ko jai tuo metu trūksta. Beadatiniu būdu įvedamos medžiagos į gilesnius odos sluoksnius. Po šio etapo – deguonies prisotinimas (gyvybė, energija). Antgalis, kuris skleidžia malonią terminę šilumą, padeda pasisavinti deguoninį kremą. Suaktyvėja medžiagų apykaita, oda tampa skaistesnė ir sveikesnė. Norite palepinti savo veido odą? Arba jaučiate, kad jai kažko trūksta? Ši procedūra būtent Jums.

Na, o procedūra karalienė – raumenų stimuliacija. Bendras veido odos stangrinimas, raukšlių mažinimas. Stimuliuojami kaklo, skruostų, akių ir kaktos raumenys. Visi raumenys “mankštinami” Jums nieko nedarant! Dažnai, pirmo vizito metu, klientui neįprasta jausti kaip raumenys juda patys, tačiau kai pastebi pokyčius, jie tampa priklausomi nuo šios procedūros! Kitos paaukoja net pietų pertrauką ir atbėga pasidaryti Guinot Hydradermie Lift procedūrą. Norint ilgalaikio rezultato, privalomas procedūrų kursas. Prieš raumenų stimuliaciją atliekamas aparatinis limfodrenažas. Pašalinami toksinai, mažinami paburkimai.

Koks raumenų stimuliacijos tikslas?

Kadangi su amžiumi veido raumenys trumpėja, būtina juos atpalaiduoti ir ištempti. Raumenų stimuliacijos metu tai ir atliekame. Be to, raumuo tampa stangresnis, gražėja veido ovalas, pasikelia lūpų, akių kampučiai, mažėja raukšlių gylis.

Paskutinė procedūra –  Eye Lift, kai stimuliacija atliekama tik akių ir kaktos sritims. Neveltui šio Guinot aparato šūkis – alternatyva estetinei medicinai. Džiaugiuosi, galėdama lepinti savo klientes efektyviomis procedūromis ir dirbti su aukščiausio lygio produkcija. Rezultatai kalba patys už save.

      

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *