VANDUO = SVEIKATA

Vanduo – tai gyvybės šaltinis

Siekiant išlaikyti vandens pusiausvyrą sveikatai bei gyvybingumui išlaikyti, būtina atkurti tinkamą vandens kiekį organizme. Kosmetologijoje didelį dėmesį skiriame odos drėkinimui. Tai antras svarbus žingsnis po odos valymo. Koks bebūtų jūsų odos tipas drėkinimas yra būtinas.

Raginis sluoksnis ir išorinis epidermio sluoksnis yra tikri odos dregmės lygio “saugotojai”. Šį sluoksnį sudaro 20-35% vandens, jo tikslas yra sukurti APSAUGINĮ BARJERĄ, kuris didina odos atsparumą žalingam aplinkos poveikiui.

Vienas iš pagrindinių šio barjero elementų NATURALŪS DRĖKINIMO FAKTORIUS (NDF): tai lyg išorinė apsauginė plėvelė, sudaryta iš nelipidinių ir higroskopinių medžiagų, gaunamų ląstelių atsinaujinimo metu.

Be to, natūralios odos sistemos palengvina vandens pasiskirstymą ir saugojimą ląstelėse užtikrindamos tolygų ir subalansuotą visų odos sluoksnių drėkinimą. Vandens difuzija priklauso nuo dviejų veiksnių:

  1. AKVAPORINAI – epidermije esantys ląstelių membranų baltymai, veikiantys kaip kanalai, kurie padeda vandeniui patekti į ląsteles ir iš jų. Šie vandens nešikliai itin svarbūs, siekiant palengvinti vandens judėjimą įvairiuose epidermio sluoksniuose ir taip užtikrinti optimalų bendrą drėkinimą.
  2. HIALURONO RŪGŠTIS – drėkinamoji “kempinė”, kuri atlieka svarbią vandens atsargų funkciją ne tik dermoje, bet ir epidermyje, kur sudaro 30% viso odos tūrio.

Džiaugiuosi dirbdama savo kabinete su [comfort zone] Hydramemory linijos produktais, kurie išties padaro mažus stebuklus atlikus procedūras. Ypatingai mano klientai įvertina Hydramemory ESSENCE (koncentruotą drėkinamąjį losjoną-esenciją). Šioje priemonėje yra net 11 drėkinamųjų komponentų! Švelni kaip losjonas, galinga kaip serumas, esencija stiprina, jaunina, suteikia sveikos odos išvaizdą. Gilesniam ir efektyvesniam priemonės veikliųjų medžiagų įsiskverbimui taikytinas ultragarso fizikinis veiksnys (sonoforezė). Taip pat pasitvirtino dvifazės kaukės naudojimas kai klientas pasirenka būti pamalonintas procedūros metu veido manualiniu masažu (arba specialiais šepetėliais).

Express procedūroms užbaigti rekomenduoju Hydramemory SERUM (24 val. drėkinimą suaktyvinantis serumas) kartu su Hydramemory CREAM GEL (24 val. dvigubo drėkinamojo poveikio kreminė žėlė) arba Hydramemory CREAM (24 val. dvigubo drėkinamojo poveikio kremas).

[comfort zone] Hydramemory linijos produktai tiek profesionaliam naudojimui tiek priežiūrai namuose yra geriausias pasirinkimas, dėl jų veikliųjų medžiagų efektyvumo. Išbandykite!❤️

 

Su meile Jūsų veido odai,

Med. Kosmetologė Irina

 

Grožio salonas “ Spalvos logistika”,

Minijos g. 129-6, Klaipėda

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *